kilka ciekawych pomysłów   1 comment

Takie wizytówki upiększą każdy, nawet najabrdziej prosty prezent, jak pieluszki pampres dla dziecka (http://www.bdsklep.pl/pampers). Wykonano je za pomocą techniki scarp bookingu. Na takiej wizytówce na odwrocie wystarczy umieścić krótkie życzenia czy dedykację. Założę się, że osoba obdarowana prezentem, do któego dołączymy tyaki uroczy drobiazg zachowa wizytówkę jako pamiatkę. Wystarczy przywiązać ją sznureczkiem czy tasiemką do torby, czy włożyć do pudełka. W razie, gdy dajemy komuś książkę włożmy ją zamiast zakładki.

pinterest.com

pinterest.com

Wykonanie ciekawego zaproszenia również stanowi sztukę. Jeśli urządzamy jakąś imprezę czy przyjęcie pomyślmy nad ciekawą formą zaproszeń, które roześlemy pocztą czy rozdamy osobiście. Na zdjęciu wystarczyła ładna koperta do której włożono zaproszenie w kształcie filiżanki. Drobne nacięcie na górze pozwoliło schować tam torebkę dobrej herbaty, którą osoba po przeczytaniu zaproszenia na pewno z przyjemnością zaparzyła i wypiła.

pinterest.com

pinterest.com

Ciekawe opakowania na słodycze sprawią, że nawet niezbyt drogie czekoladki stanowić będą ciekawy podarunek. Dobrym pomysłem będzie także umieszczenie w takich własnoręcznie wykonanych pudełeczkach upichconych samodzielnie słodyczy. Poszukajmy ciekawych przepisów i zróbmy ładne, smaczne czekoladki zamiast iść na sklepową łatwiznę.

popkorn.pl_Slub-i-inne-wydarzenia_kluczyki-dla-zakochanych-_141393

stylowi.pl

Kolejny świetny pomysł na zaproszenia na przyjęcie. Doczepione na ozdobnej tasiemce do starych kluczy kartoniki z informacjami. kartniki specjalnie sztucznie postarzono, aby całość tworzyła kilmatyczną, romantyczną całość. Takich zaproszeń nie wyrzuca się tylko zbiera się razem z innymi ładnymi drobiazgami. Pamiątka na długo. Równie dobrze w taki sam sposób złożysz komuś piękne życzenia do prezentu.

stylowi.pl

stylowi.pl

Można również obdarować kogoś świątecznym, urodzinowym ciastem. Aby ładnie je zapokować zrób podobne pudełeczko. Bardzo praktyczna idea i również bardzo efektownie wyglądająca. Ostatnio trafiłam również na świetny prezent do zjedzenia – ciasto ze słoika. Cała filozofia polega na ładnym ułożeniu suchych składników ciasta w słoiku i dołączeniu instrukcji co należy zrobić z otrzymanym prezentem  – na przykład wymiesza wszystko z jajkiem i łyżką oleju a piec w tylu i w tylu stopniach. Coś dla łakomczuchów.

Advertisements

One response to “kilka ciekawych pomysłów

Subscribe to comments with RSS.

  1. Pingback: Co kupić na prezent ślubny? | blog z pomysłami na prezenty

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: