Co kupić na prezent ślubny?   1 comment

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Dlatego tego dnia staramy się by wszystko wypadło idealnie, niezależnie od tego czy to właśnie my wstępujemy w związek małżeński czy jesteśmy tylko gośćmi weselnymi. Jako osoby zaproszone na ślub staramy się zadbać nie tylko o elegancki wygląd, ale także o podarowanie wyjątkowego prezentu. Pytanie tylko, jakiego?

Prezent na pamiątkę

Prezent, który będzie stanowił pamiątkę z tego uroczystego wydarzenia jest znacznie łatwiejszy do znalezienia niż do wymyślenia. Dlatego warto zastanowić się co może sprawić radość parze młodej, a jednocześnie być darem upamiętniającym tak ważną w ich życiu chwilę. Jeżeli dość dobrze znamy gust obdarowywanych możemy zdecydować się na zakup jakiegoś antyku lub dzieła sztuki. Dzięki temu podarujemy im nie tylko niepowtarzalny prezent, ale także taki, który posiada wartość rynkową. Oprócz tego dobrym pomysłem jest także zakup monety okolicznościowej. Opinie o Skarbnicy Narodowej wśród numizmatyków są zgodne co do różnorodności asortymentu jaki Skarbnica oferuje. Dlatego z pewnością znajdziemy tam oryginalne numizmaty, które będą stanowiły idealny prezent ślubny.

Praktyczny podarunek

Dobrym pomysłem jest także zakup praktycznego i ciekawego prezentu. Najczęściej goście weselni wybierają na prezent jakieś urządzenie AGD lub drobny sprzęt kuchenny. To, jakie urządzenie zdecydujemy się podarować parze młodej zależy przede wszystkim od naszego budżetu. Jeżeli jest on dość ograniczony decydujmy się na zakup blendera lub tostera. Tego rodzaju sprzęt kuchenny z pewnością przyda się w każdym domu. Jeżeli jednak dysponujemy nieco większa gotówką, na prezent ślubny warto kupić ekspres do kawy lub robot kuchenny. Jednak przed zakupem tak drogich podarunków upewnijmy się, że para młoda nie posiada już tego, co chcielibyśmy im wręczyć.

Istniej wiele dobrych pomysłów na prezent ślubny. Jednak zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej rzeczy zastanówmy się czy wolimy, aby był to podarunek w formie pamiątki czy raczej coś, co przyda się parze młodej na nowej drodze życia. Pamiętajmy także, żeby przed zakupem prezentu upewnić się, że nowożeńcy nie posiadają już tego, co chcemy im podarować.

Advertisements

Posted April 3, 2013 by precelcia2 in Uncategorized

Tagged with , , ,

One response to “Co kupić na prezent ślubny?

Subscribe to comments with RSS.

  1. Prezent ślubny to chyba najgorszy ze wszystkich możliwych… ;/ Ja ostatnio byłam na ślubie i wraz z moim partnerem kupiliśmy młodej parez ich karykatury 🙂 było śmiesznie jak zobaczyli swoje krzywe podobizny. Taki prezent jest może mało praktyczny, ale kupując go mamy pewność, że nikt nas nie zdubluje 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: